poniedziałek, 26 lutego 2018 napisz DONOS@

Uwaga! Łoś na drodze!

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w czwartkowe popołudnie na drodze krajowej nr 64 Łomża – Jeżewo. Na odcinku Wizna – Góra Strękowa wprost przed jadący samochód na jezdnię wbiegł łoś. Kierowca nie zdążył wyhamować i uderzył w zwierzę, które wpadło do środka auta. Łoś zginął, a kierowca i pasażerka samochodu zostali zabrani do szpitala, ale z pierwszych informacji wynika, że nie odnieśli większych obrażeń.

Do wypadku doszło około godziny 19.00. Volkswagen passat jechał w kierunku Białegostoku. Kilkaset metrów przed wsią Kurpiki przed auto wbiegł łoś. Osoby obecne na miejscu zdarzenia mówią, że zwierze wcześniej stało na poboczu drogi i na jezdnię wbiegło tuż przed passatem. 
Łoś po uderzeniu przewrócił się na samochód niszcząc przednią maskę i dach auta, i przez rozbitą szybę wpadł do środka samochodu, którym podróżowały dwie osoby. Policjanci przekazują, że kierowca i pasażerka zostali zabrani przez pogotowie do szpitala, ale z pierwszych informacji wynika, że nie odnieśli większych obrażeń.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0