czwartek, 22 lutego 2018 napisz DONOS@

Kolejny akt rozboju w mieście

Młody mężczyzna zaatakował idącą chodnikiem kobietę, uderzył ją w twarz i przewrócił na ziemię, po czym zerwał jej z szyi dwa złote łańcuszki i uciekł. Do zdarzenia doszło niemal dwa tygodnie temu, ale teraz poinformowała o tym policja, bo wczoraj zatrzymano napastnika. Okazał się nim 22-latek z gminy Piątnica.

Była to niedziela 20 lipca. Idąca chodnikiem 55-latka została nagle uderzona w twarz i przewrócona na ziemię. Napastnikiem był młody mężczyzna, który zerwał jej z szyi dwa złote łańcuszki, warte 1300 złotych i uciekł z miejsca zdarzenia. Kobieta wezwała policje i dzięki temu, że przekazała funkcjonariuszom dokładny opis napastnika, udało się ustalić i zatrzymać sprawcę tego przestępstwa. To  22-letni mieszkaniec gminy Piątnica. Policjanci odzyskali też jeden z łańcuszków ze skradzionych przez niego w trakcie napadu na kobietę. Młody mężczyzna usłyszał już zarzut dotyczący rozboju i będzie odpowiadał przed sądem. 

Przypomnijmy wczoraj policja poinformowała o dwóch innych napadach z soboty i niedzieli. W pierwszym z nich dwóch nastolatków brutalnie pobiło mężczyznę (doznał m.in. złamania żebra, złamania nosa, złamanie obu kości jarzmowych), a w drugim dwóch mężczyzn z psem zaatakowało  (jak przekazał policja: bijąc pięścią po twarzy, kopiąc po całym ciele i szczując psem zażądali wydania papierosów i pieniędzy) pracownika jednego z barów w mieście.

zobacz: Brutalny napad w Łomży


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0