niedziela, 18 lutego 2018 napisz DONOS@

Jeziorko pokonało Piątnicę

KS Biel Jeziorko pokonują w finale 1 do 0 Narew Piątnica zwyciężyło w I Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej R-GOL.com Cup, który odbył się w Piątnicy. W zawodach wystartowało 9. amatorskich drużyn piłkarskich złożonych z zawodników m.in. z Łomży, Piątnicy, Jeziorka, a nawet Ostrołęki.

Drużyny startujące w turnieju liczyły po 6 zawodników i rywalizowały w dwóch grupach, z których najlepsze zespoły spotkały się w wielkim finale. 
- Ze względu na upał postanowiliśmy, że mecze będą miały po dwie 10-minutowe połowy z przerwą 10 minut – opowiada Krzysztof Kozicki, przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS w Łomży, pod którego patronatem rozgrywany był turniej. - Zawodnicy na co dzień grają w różnych ligach amatorskich i czasami drużyny były zlepkami piłkarzy z różnych miejscowości, którzy start w rozgrywkach potraktowali przede wszystkim jako trening. 
Niemniej jak przekazują organizatorzy mecze były pełne zaangażowania i emocji, i nierzadko – tak jak finałowe spotkanie KS Biel z Jeziorka - KS Narew Piątnica po zaciętym boju kończyły się zwycięstwem 1 do 0. Turniej wygrała drużyna z Jezioraka, która jak się później okazało w swoim składzie miała najlepszego zawodnika turnieju Arkadiusza Górskiego oraz najlepszego bramkarza Zbigniewa Lichomskiego. Król strzelców turnieju został zaś Adrian Mleczek z Narew Piątnica, który w trakcie rozgrywek przeciwnikom strzelił 5 goli.  
- To był pierwszy wakacyjny  turniej, ale cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że być może spróbujemy wpisać go na stałe do kalendarza rozgrywek jako taki treningowy przed startem piłkarskich lig – dodaje Krzysztof Kozicki.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0