wtorek, 20 marca 2018 napisz DONOS@

Ojciec Bashobora w Zambrowie

W kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie rozpoczęły się trzydniowe rekolekcje Ojca Johna Bashobora. To pochodzący z Ugandy kapłan charyzmatyk, na spotkanie z którym przed rokiem w Warszawie przyszło blisko 60 tysięcy osób. Teraz do Zambrowa zjechali wierni nie tylko z miasta i regionu, a także z zagranicy – przekazuje Marek Matejkowski z portalu zambrow.org, który oprowadzi wideorelację na żywo z tych rekolekcji.

Ojciec John Baptist Bashobora ma 68 lat. W Ugandzie jest znany jako ksiądz o silnej posłudze ewangelizacyjnej, a także jako osoba, która troszczy się o ubogich, sieroty i chorych. Od 7 lat przyjeżdża do Polski, i prowadzi rekolekcje i odnowy.
„Wszędzie, gdzie przyjeżdża, głosi Jezusa i prowadzi ludzi do nawiązania z Nim osobistej relacji poprzez modlitwę w Duchu Świętym. Jego głoszeniu bardzo często towarzyszą liczne nawrócenia i uzdrowienia, zarówno duchowe jak i fizyczne, a także uwolnienia. Wszystkich zdumiewa jego pokora i nieustanne zanurzenie w Bogu. 
Nigdy nie odmawia prośbom o modlitwę.” - pisali organizatorzy ubiegłorocznych rekolekcji ojca Bashobora na Stadionie Narodowym w Warszawie. Były na nich blisko 60 tysięcy osób. 
W czwartek ojciec Bashobora rozpoczął głoszenie rekolekcji w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie. To spotkania zamknięte tylko dla osób, które wcześniej się zapisały, ale zambrowski portal zambrow.org prowadzi transmisję na żywo w internecie. 
Natomiast w sobotę, 19 lipca o godz. 12.30 odprawiona zostanie Msza Św. dla wszystkich chętnych; również dla tych, którzy nie uczestniczyli w rekolekcjach.

161121091207.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0