wtorek, 20 lutego 2018 napisz DONOS@

Wakacyjny kurs angielskiego za darmo

Nietypową wakacyjną ofertę dla dzieci i młodzieży z Łomży przygotowała szkoła językowa Linguo. Przez sześć kolejnych tygodni chce uczyć języka angielskiego zupełnie za darmo. Lekcje mają wystartować w przyszły poniedziałek. Teraz ruszyły zapisy. Kurs obejmie około 30 dzieci w wieku od 9 do 15 lat. - Chcemy je przede wszystkim nauczyć mówić po angielsku – podkreśla Joanna Bacisz z Linguo. - Po naszych zajęciach na pewno lepiej odnajdą się na lekcjach w szkole.

Wakacyjny kurs języka angielskiego dla dzieci i młodzieży Łomżyńskiej szkoły językowej Linguo będzie odbywał się w okresie od 14 lipca do 22 sierpnia w siedzibie szkoły przy Alei Piłsudskiego 95. Planowane są po dwa godzinne spotkania tygodniowo w prawdopodobnie trzech grupach wiekowych. 
- Program zajęć realizowany będzie  w oparciu o metodę Direct – mówi Joanna Bacisz. - Podczas zajęć kursanci zapoznają się z podstawowymi zwrotami w języku angielskim, zasadami pisowni oraz gramatyki. Ze względu na wakacyjny charakter kursu będzie on urozmaicony poprzez gry i zabawy edukacyjne. 

Kurs dla uczestników jest całkowicie bezpłatny, bo koszty jego przeprowadzenia wzięła na siebie szkoła  Linguo. Osoby zainteresowane udziałem w nim dzieci powinny zgłaszać się do siedziby szkoły (Al. Piłsudskiego 95). Można tez kontaktować się telefonicznie pod numer 600708201.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0