poniedziałek, 19 marca 2018 napisz DONOS@

Cztery poranne kolizje

Do czterech kolizji drogowych doszło we wtorkowy poranek w Łomży. Najpierw, po godzinie 7.10 rano samochody stuknęły się na Rondzie Solidarności, około 8.20. na rondzie na Placu Kościuszki, 25 minut później na skrzyżowaniu Sikorskiego i Wojska Polskiego, około 9.30 przy „Okruszku”. Po pierwszym ze zderzeń kobieta uskarżająca się na ból ręki została przewieziona do szapita, w pozostałych nikomu nic się nie stało.

Kolizja na skrzyżowaniu ul. Woj. Polskiego z ul. Sikorskiego
Kolizja na skrzyżowaniu ul. Woj. Polskiego z ul. Sikorskiego

Do pierwszej stłuczki doszło najprawdopodobniej z winy kierującego suzuki, który jadąc ulicą Zawadzką w kierunku centrum miasta wjechał na czerwonym świetle i uderzył w prawidłowo jadącą ulicą Piłsudskiego skodę
Na Placu Kościuszki sprawcą kolizji okazał się kierujący fiat doblo, który wjeżdżając na rondo z ul. Wojska Polskiego nie udzielił  pierwszeństwa przejazdu mercedesowi zjeżdżającemu w Al. Legionów. 
W trzecim wypadku – na skrzyżowaniu Sikorskiego i Wojska Polskiego zderzyły się honda jadąca od ul. Nowogrodzkiej z golfem jadącym od centrum miasta. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia i sprawcę kolizji. 
Podobnie ustalane są jeszcze okoliczności kolizji przy „Okruszku”.

161121091207.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0