środa, 21 lutego 2018 napisz DONOS@
180221105324.gif

Z indeksem na SGGW

Artur Witkowski absolwent technikum weterynaryjnego w łomżyńskiej Wecie ma już indeks na Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Artur zdobył go w XI edycji Konkursu im. dr Jana Stypuły na najlepszą pracę dyplomową organizowanego w tej szkole pod egidą SGGW. Zasiadający w jury profesorowie Marta Kupczyńska oraz Marek Galanty indeks przyznali za pracę pt. „Gasterofiloza koni”, którą Artur Witkowski pisał przez cały rok szkolny pod czujnym okiem opiekuna lek. wet. Anny Stypułkowskiej.

Artur Witkowski odbiera indeks
Artur Witkowski odbiera indeks
uczestnicy  XI edycji Konkursu im. dr Jana Stypuły na najlepszą pracę dyplomową Wety
uczestnicy XI edycji Konkursu im. dr Jana Stypuły na najlepszą pracę dyplomową Wety
Artur Witkowski i opiekuna Anna Stypułkowska
Artur Witkowski i opiekuna Anna Stypułkowska

W tegorocznym konkursie o indeks najlepszej polskiej uczelni rolniczej walczyło pięcioro absolwentów „Wety”. Jury podkreślało, że poziom konkursu był bardzo wyrównany i wyjątkowo wysoki. A najlepszą była właśnie praca Artura Witkowskiego.
Pozostali uczestnicy konkursu (Cezary Kaliściak, Martyna Malinowsk, Paulina Stachurska i Sandra Szepietowska), którzy w swoich pracach poruszali problematykę zdrowia bydła mlecznego, psów i trzody chlewnej oraz anatomią i fizjologią serca otrzymali nagrody książkowe.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0