poniedziałek, 19 marca 2018 napisz DONOS@

Inaczej na Przykoszarowej

Jutro (w środę 25 czerwca) wykonawca przebudowy ulicy Przykoszarowej planuje wprowadzenie kolejnego etapu tymczasowej organizacji ruchu – poinformował ratusz. Przywrócony ma zostać ruch na zamkniętych dotychczas odcinkach od Al. Legionów do ul. Handlowej i od ul. Zawadzkiej do ul. Niemcewicza, ale drogowcy zajmą odcinek od skrzyżowania z ul. Niemcewicza do skrzyżowania z ul. Handlową. - Roboty będą prowadzone przy połówkowym zamknięciu jezdni, zaś ruch, sterowany sygnalizacją świetlną, będzie odbywał się wahadłowo – przekazuje Łukasz Czech.

fot. UM Łomża
fot. UM Łomża

W związku z prowadzonymi pracami nie będzie można wyjechać z ulicy Handlowej w ul. Przykoszarową, ale pozostawiona zostanie możliwość wjazdu w tą ulicę. Natomiast całkowicie dla ruchu zamknięte zostaną skrzyżowania ul. Przykoszarowej z ulicami Śniadeckiego i Raganowicza. Taka sytuacja będzie przez około 5 tygodni. Zakończenie wszystkich robót na Przykoszarowej przewidziane jest w drugiej połowie października. 

Remont ulicy Przykoszarowej na zlecenie miasta prowadzi MAKBUD oddział UNIBEP S.A. w Łomży. Inwestycja kosztuje ponad 4,6 mln zł i jest współfinansowana ze środków unijnych.

161121091207.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0