niedziela, 18 lutego 2018 napisz DONOS@

Łomża stoi i Piątnica też

Drogowcy, którzy w piątek rano rozpoczęli łatanie ulicy Zjazd doprowadzili do sparaliżowania ruchu w znacznej części Łomży, ale i w Piątnicy. Ze względu na ruch wahadłowy na Zjeździe w Łomży stoi ruch na rondzie na Placu Kościuszki i na wszystkich prowadzących do niego ulicach: Alei Legionów, Wojska Polskiego i Rządowej. Część kierowców próbowała objechać korek jadąc Sikorskiego i nowym mostem, ale także tu jest wahadło. Samochody zablokowały już rondo przy ZUS i powoli korkują się prowadzące do niego ulice. Korek jest także po drugiej stronie Narwi. Jak podają policjanci kolejka samochodów na 61 sięga już Kisielnicy. Stoją także kierowcy na drodze z Wizny i Jedwabnego. W Piątnicy ruchem na głównym skrzyżowaniu kierują policjanci.

Remont na Zjeździe to tzw. cząstkowe prace, zlecane przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Planowa są one na dziś i jutro. 

Paraliżujące ruch w mieście korki to zapowiedź tego co może czekać kierowców jeśli władze – zgodnie z zapowiedziami – rozpoczną planowany na ponad dwa miesiące remont ronda na Placu Kościuszki i kilkuset metrów ulicy Wojska Polskiego bezpośrednio przy rondzie. Tak jak dziś prace na Zjeździe spotęguje on utrudnienia powodowane realizowanym już od jesieni ubiegłego roku remontem ulicy Sikorskiego do mostu majora Dobrzyńskiego ps. „Hubal”


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0