środa, 21 lutego 2018 napisz DONOS@

Niemal otarł się o... tragedię

Policyjna kamera zarejestrowała jak pędzący „61” kierowca punto wyprzedzał „na trzeciego”. Piratem drogowym okazał się 48-letni mieszkaniec województwa łódzkiego. W związku z niebezpieczną jazdą i popełnionymi wykroczeniami policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, które wczoraj trafiło do sądu zajmującego się jego zachowaniem na drodze. Grozi mu grzywna nawet do 5 tysięcy złotych oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Jak przekazuje oficer prasowy KPP w Kolnie zdarzenia rozgrywało się środę po południu. Funkcjonariusze kolneńskiej drogówki patrolując krajową 61 zauważyli niebezpiecznie jadącego fiata. Mężczyzna w punto, lekceważąc znaki drogowe, wyprzedzał inne pojazdy „na trzeciego”. 
- Swoim zachowaniem kierowca zmuszał innych uczestników ruchu jadących z przeciwka do hamowania, aby uniknąć zderzenia – podają policjanci.
Policyjny videorejestrator nagrał zdarzenia, a zsynchronizowany z nim fotoradar zmierzył prędkość. Punto jechało 140 km/h w miejscu, gdzie maksymalnie można jechać 90km/h.

Niemal otarł się o... tragedię

źródło: KWP Białystok


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0