Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Wieczorem

To rzadkość natrafić na taką perełkę wśród talentów fotograficznych. Warto śledzić jej rozwój plastyczny, samodzielny i oryginalny. Większość dużej sesji wieczornej z lalką jest równie dobra jak to ujęcie - od razu gotowe, bez konieczności przycinania kadru. Godna zazdrości intuicyjność właściwego wyboru, także ciekawych tematów. Strona warsztatowa bez zarzutu, nic nie przeszkadza skupić się na treści, a te budzą wiele skojarzeń i niepokojących pytań - zbyt „dojrzałym spojrzeniem”- jakby przeczuwaniem zagrożeń za szybą. Chciałoby się rzec Autorce zaledwie kilkunastoletniej: jeszcze masz czas, niech cię omijają problemy albo zostaną w oddali - ciesz się beztroską dzieciństwa. Wykorzystaj w pełni jasne strony życia, zwłaszcza gdy masz kochających ludzi wokół siebie. Jednak taka zdumiewająca świeżość spojrzenia może być dzwonkiem alarmowym dla dorosłych, którym czasem potrzebne jest wyraźne wskazywanie potrzeb, lęków, tęsknot, nastroju, zainteresowań. Różnimy się i to bardzo. Starsi raczej nie czują skali zagrożeń w epoce przyśpieszenia obiegu i nadmiaru informacji a dla nowych pokoleń to pasjonujące doświadczenie - gotowi są na badanie granic możliwości. Dobrze być razem w tym badaniu blasków i cieni życia, oznaczaniu granic bezpieczeństwa i wspólne budowanie  tarczy psychicznej na ewentualne zderzenie z szarością dorosłych kłopotów.

Bolesław Deptuła
so, 17 maja 2014 11:22
Data ostatniej edycji: so, 17 maja 2014 11:35:20

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę