czwartek, 22 lutego 2018 napisz DONOS@

Łomża rekrutuje na stanowisko Trenera Łomżingu

Van Pur, właściciel marki Łomża, rozpoczął rekrutację na stanowisko… Trenera Łomżingu. Wśród wymagań stawianych Trenerowi Łomżingu znajdują się przede wszystkim: skłonność do osiągania błogostanu bez względu na okoliczności oraz nieumiejętność pracy pod presją czasu, mile widziana jest niechęć do budzików i kalendarzy. W zamian Łomża oferuje 2 miesiące beztroskiego łomżingu z wynagrodzeniem w wysokości 10 tys. złotych miesięcznie brutto oraz pracę tylko w niektóre weekendy.

- Rzeczywiście rekrutujemy najbardziej odpowiednią osobę na stanowisko Trenera Łomżingu i zatrudniamy ją na 2 miesiące do pracy polegającej na jak najbardziej intensywnym odpoczynku, wpisującym się w ideę łomżingu - mówi Sławomir Staręga, dyrektor marketingu w fimie VAN PUR. - Wiemy, że nasze wymagania są wyśrubowane, ale jesteśmy pewni, że w ciągu miesiąca znajdziemy odpowiedniego specjalistę.
Rekrutacja potrwa do połowy czerwca. Ciężka praca Trenera Łomżingu, która potrwa 2 miesiące (lipiec i sierpień), będzie dokumentowana materiałami wideo. Trener Łomżingu rozpocznie wtedy pracę polegającą na uczestnictwie w plenerowych przyjemnościach, gawędzeniu z przyjaciółmi oraz utrzymywaniu dobrego humoru. Stanowiskiem pracy Trenera Łomżingu będą przede wszystkim: leżak na łonie natury, koc na trawie czy hamak na drzewie. W ramach obowiązków zawodowych będzie on podróżował po ojczyźnie beztroski – Mazurach, tworząc Dekalog Łomżingu, czyli opracowując listę 10 najlepszych aktywności (czy raczej „anty-aktywności”), które można uprawiać na łonie natury. 

zobacz szczegóły oferty


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0