poniedziałek, 20 sierpnia 2018 napisz DONOS@

Komendant przechodzi na emeryturę

Oficjalnie potwierdzają się ujawnione przez nas dwa tygodnie temu informacje o zmianach na stanowisku komendanta miejskiego policji w Łomży. Podkomisarz Kamil Sorko z zespołu prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku potwierdza, że komendant Andrzej Ryński podjął decyzję o przejściu na emeryturę. Oficjalnie nie ma jeszcze ustalonej daty kiedy to nastąpi. - Komendant wojewódzki oczekuje na raport od komendanta Ryńskiego – mówi Sorko.

Inspektor Andrzej Ryński
Inspektor Andrzej Ryński

Złożenie raportu do komendanta wojewódzkiego jest wymogiem formalnym  jaki musi spełnić każdy chcący przejść na emeryturę komendant miejski lub powiatowy. 

Inspektor Andrzej Ryński w Policji pracuje od ponad 30 lat, a komendantem w Łomży jest od lipca 2009 roku. W połowie grudnia 2013 roku uległ wypadkowi. Doznał poważnego złamania nogi i przez dłuższy czas przebywał w szpitalu. Do pracy wrócił pod koniec ubiegłego tygodnia. 

Nieoficjalnie „mówi się”, że zmiana stanowisku komendanta w Łomży ma nastąpić jeszcze w pierwszej połowie kwietnia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę