czwartek, 22 lutego 2018 napisz DONOS@

Kobieta spaliła się w zniszczonym aucie

36-letnia kobieta zginęła po zderzeniu kierowanego przez nią fiata cinquecento z oplem. Po wypadku auto, którym jechała kobieta stanęło w płomieniach. Do tragicznego wypadku drogowego doszło we wtorek rano na krajowej 61 w okolicach Bargłowa Kościelnego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że sprawcą zdarzenia ma być 25–letni kierowca opla, obywatel Litwy, który z niewyjaśnionych na razie przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia samochodów. Policjanci poszukują świadków tego wypadku.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Jak podaje policja uczestniczący w zdarzeniu obcokrajowiec doznał ogólnych potłuczeń ciała i został zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań do wyjaśnienia sprawy. 
Policja apeluje do wszystkich osób, które w dniu 25 marca 2014 roku, około godziny 9.00 podróżowały drogą krajową nr 61, na odcinku drogi Bargłów Kościelny - Rajgród i mogły być świadkami tego tragicznego zdarzenia o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Augustowie, przy ulicy K. Brzostowskiego 6, bądź pod nr telefonu 87 643 93 33.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0