środa, 21 lutego 2018 napisz DONOS@

PiS z Łomży do PE wystawia Agnieszkę Muzyk

Dr Agnieszka Muzyk, pracownik Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży, oraz wykładowca Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży jest łomżyńską kandydatką Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego. Najprawdopodobniej na liście PiS w okręgu obejmującym województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie zajmie miejsce 6 lub 7.

Agnieszka Muzyk z Łomży ma 43 lata. To doktor socjologii, zastępca kierownika Wydziału Badań i Analiz Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży, oraz adiunkt Instytutu Społeczno - Humanistycznego Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Była już kandydatką PiS w przedterminowych wyborach do sejmiku województwa podlaskiego w 2007 roku.

Lokomotywą wyborczą, czyli „jedynką” na liście PiS został pochodzący z Warszawy dr hab. Karol Karski. To były wiceszef ministerstwa spraw zagranicznych. Obecnie jest kierownikiem Zakładu Międzynarodowego Prawa Publicznego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. 
Tuż za nim znalazł się poseł Dariusz Piontkowski z Białegostoku, były marszałek województwa podlaskiego. Listę PiS w ma zamykać kolejny parlamentarzysta z regionu - Jarosław Zieliński z Suwałk, były wiceminister edukacji oraz spraw wewnętrznych i administracji.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0