środka, 21 lutego 2018 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5810

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


„Żegnamy Mateusza”

Z ogromnym bólem i smutkiem pożegnaliśmy dzisiaj naszego ubiegłorocznego absolwenta, Mateusza Zalewskiego. W imieniu społeczności „Ekonomika” ostatnie słowa skierowała do niego koleżanka z klasy IV TA:

Zamierzaliśmy spotkać się w innych okolicznościach, ale los zadecydował, że żegnamy dziś z wielkim bólem Mateusza, z którym przeżyliśmy cztery wspaniałe lata w technikum. Chociaż nasze oczy są pełne łez, to wspomnienia wywołują uśmiech.

Nie dało się nie dostrzegać Mateusza w naszej społeczności. Wyróżniał się zawsze poczuciem humoru i dystansem do rzeczywistości. Jego dowcipne komentarze potrafiły rozładować nawet najbardziej napiętą sytuację.

Lubili i cenili go wszyscy – nie tylko my, z IV TA, ale wszyscy w „Ekonomiku”. Każdy pamięta „Mateuszów” z naszej klasy – tworzyli koloryt szkoły.

Bóg zadecydował, że musimy się dziś rozstać. Ale tylko na chwilę.

„Poszłeś, bo miałeś blisko” – jak powiedziałeś kiedyś naszej wychowawczyni.

Rzeczywiście Twoja droga do Boga jest już bardzo krótka. Wierzymy głęboko, że kiedyś spotkamy się tam wszyscy. Dziś bardzo cierpimy z powodu rozstania, ale zapewniamy, że zawsze będzie dla Ciebie miejsce w naszych sercach i pamięci.

Do zobaczenia, Mateusz!

 

ZATRZYMANE W KADRZE ...

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
cz, 13 marca 2014 22:07
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 22:06:25

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0