czwartek, 22 lutego 2018 napisz DONOS@

Tirem na dwóch gazach

Błyskawiczny proces i wyrok - 1700 złotych grzywny oraz dwuletni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na terenie Polski. Taki los spotkał 47-letniego Łotysza, który pijany jechał tirem krajową ósemką w okolicy Zambrowa. Mężczyzna, kierujący ciężarowym volvo z naczepą w poniedziałek rano został zatrzymany przez policję za przekroczenie dozwolonej prędkość.

Okazało się, że to w sumie niewielkie wykroczenie wobec faktu, że kierowca tira był pijany. Łotysz miał w organizmie blisko promil alkoholu. Jeszcze wczoraj mężczyzna stanął przed sądem w Zambrowie i został skazany. Jak przekazuje oficer prasowy policji w Zambrowie za popełnione czyny Łotysz został ukarany przez sąd grzywną w wysokości 1700 złotych oraz otrzymał dwuletni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na terenie Polski.

Także wczoraj policjanci z Zambrowa zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierowcę. Tym razem to Polak, 49-letni mieszkaniec miasta, kierował osobowym fordem mając 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Także i on za swoje postępowanie odpowie przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0