niedziela, 18 lutego 2018 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5809

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


KURS NA WÓZKI WIDŁOWE

Nasi uczniowie klasy IV i III Technikum Logistycznego i Technikum Handlowego uczestniczyli w kursie: KIEROWCA OPERATORA WÓZKÓW JEZDNIOWYCH z wymianą butli gazowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych uczniów oraz potrzebom rynku pracy rozszerzyliśmy naszą ofertę kształceniową.

Kurs zorganizowany został przez Zespół Centrów Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Łomży.

Celem szkolenia było przygotowanie słuchaczy do samodzielnego obsługiwania wózków jezdniowych w transporcie wewnątrzzakładowym.

 

Kurs na wózki widłowe składał się z części teoretycznej i praktycznej, w tym szkolenie na wymianę butli gazowych LPG w wózku widłowym i zakończył się egzaminem.

Wszystkim uczestnikom zostały wydane uprawnienia na wózki widłowe w formie zaświadczenia o ukończeniu kursu, które są ważne bezterminowo na terenie całej Polski.

Kierowca operator wózka widłowego - zawód ten staje się coraz bardziej popularny - szczególnie dla osób które chcą wyjechać do pracy za granicę, szczególnie do Niemiec, Anglii, czy innych krajów Europy Zachodniej. Także w Polsce jest duże zapotrzebowanie na osoby z uprawnieniami operatora wózków jezdniowych.

opr. M. Salamońska

Elżbieta Szleszyńska
nie, 02 marca 2014 20:54
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:44:11

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0