niedziela, 18 lutego 2018 napisz DONOS@

Zbóje z Łomży

Dwóch mężczyzn podejrzanych o rozboje i kradzież na terenie Łomży zatrzymali policjanci. 20-latek i jego o 2 lata młodszy kolega w ubiegłym roku dwa razy napadli na jeden z punktów finansowych przy Alei Legionów i trzy razy wymuszali pieniądze od przechodniów na ulicy.

Do pierwszego zdarzenia doszło w połowie marca ubiegłego roku. Wówczas zamaskowani sprawcy napadli na jeden z punktów szybkich kredytów przy Alei Legionów w Łomży. Skok się nie udał bo pracującej w nim kobiecie udało się uruchomić alarm, czym spłoszyła napastników. Jak podaje policja mężczyźni powrócili do niego w listopadzie i tym razem udało im się skraść ponad 600 złotych. 
Kolejne trzy zdarzenia, które policjanci przypisali zatrzymanym mężczyznom to wymuszenia z połowy grudnia przy ulicach: Nowogrodzkiej, Rządowej i Wyszyńskiego. W tych przypadkach sprawcy grożąc wymusili na pokrzywdzonych wydanie im w sumie ponad 2,5 tysiąca złotych. 
W wyniku intensywnej pracy policjanci wydziału kryminalnego ustalili i zatrzymali 18 i 20-latka podejrzanych o te czyny. Wczoraj młodzi mężczyźni usłyszeli zarzuty dotyczące kradzieży i czterech rozbojów.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0