czwartek, 22 lutego 2018 napisz DONOS@

Poszukują prawowitych właścicieli złodziejskich „fantów”

Zginęły ci maszyn i urządzenia budowlane? Sprawdź być może któreś z nich jest twoje. Policjanci z Kolna zatrzymali osoby podejrzane o kradzieże i włamania oraz zabezpieczyli szereg maszyn i urządzeń – głównie budowlanych, a teraz szukają ich prawowitych właścicieli. Złodzieje działali w latach 2012 - 2013 na terenie powiatów: kolneńskiego, łomżyńskiego i ostrołęckiego

Jak informuje asp. sztab. Joanna Makarewicz  oficer prasowy KPP w Kolnie policjanci Wydziału Kryminalnego miejscowej policji prowadzą, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kolnie, dochodzenie przeciwko podejrzanym o kradzieże i kradzieże z włamaniem. Z zebranego  przez policjantów materiału dowodowego wynika, że sprawcy działali co najmniej od maja 2012 r. do października 2013 r. na terenie powiatów: kolneńskiego, łomżyńskiego i ostrołęckiego. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych podejrzanych mundurowi zabezpieczyli szereg maszyn i urządzeń – głownie budowlanych o nieustalonym pochodzeniu m.in.: zagęszczarkę płytową (Dynapac), wózek paletowy, niwelator optyczny (CST/berger), statyw teleskopowy do niwelatora optycznego (CST/berger), teleskopową łatę niwelacyjną (Bosch), niwelator optyczny (Stanley), wiertarkę udarową (Einhell), piłę spalinową (Husqvarna), młot udarowy (Wacker), piłę elektryczną (Roschell), agregat prądotwórczy (Fogo), kosę spalinową (Husqvarna), myjkę ciśnieniową (Stihl), kompresor – sprężarkę tłokową (Luna), zagęszczarkę płytową (Dynapac), zagęszczarkę – ubijak stopowy (Belle) oraz hak samochodowy wraz z ramą.

Policjanci proszą o zgłaszanie się do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kolnie osób, którym w tym okresie skradziono podobny sprzęt.

Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0