poniedziałek, 26 lutego 2018 napisz DONOS@

Burmistrz Stawisk zatrzymany

Burmistrz Stawisk Marek W. nocą został zatrzymany przez policję. Wcześniej miał spowodować kolizję drogową. W momencie zatrzymania miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz trzeźwieje na komendzie w Kolnie.

Asp. sztab. Joanna Makarewicz, oficer prasowy policji w Kolnie potwierdza, że policja zatrzymała w nocy 46-letniego mieszkańca Stawisk. Mężczyzna ten został wskazany przez pokrzywdzonego jako osoba, która jadąc samochodem marki skoda uszkodziła jego samochód.  Do zdarzenia miało dojść wczoraj około godziny 18.00 na parkingu stacji paliw w Stawiskach. Policjanci zgłoszenie o kolizji otrzymali dopiero o  21.15. 
- Pokrzywdzony wskazał, że ten mężczyzna jechał skodą i uszkodził jego auto – mówi asp. sztab. Joanna Makarewicz. - Policjanci 46-latka zatrzymali w jego domu. W chwili zatrzymania miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Zabezpieczono także skodę, którą miał jechać ten mężczyzna.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Zatrzymany burmistrz ma być przesłuchany na tę okoliczność jak tylko wytrzeźwieje.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0