niedziela, 25 lutego 2018 napisz DONOS@

Mróz trzyma mocno

To była najzimniejsza z dotychczasowych nocy. O poranku w Łomży było niemal -20 stopni Celsjusza. Okazuje się, że rekord może długo się nie utrzymać. Synoptycy zapowiadają, że tej najbliższej temperatura minimalna w województwie podlaskim ma wynieść od -21°C na Suwalszczyźnie do -18°C na południu województwa. Przy gruncie będzie o kilka stopni zimniej.

Barbara Jakubowska synoptyk dyżurny z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW zapowiada na dziś temperaturę maksymalną od -13°C na Suwalszczyźnie do -9°C na południu. Przez cały dzień utrzymywała się będzie raczej piękna pogoda - zachmurzenie małe i umiarkowane, ze słabym wiatrem wschodnim.
W nocy wiatr i zachmurzenie takie samo, ale temperatury znacznie niższe. Minimalna od -21°C na Suwalszczyźnie do -18°C na południu województwa. 

W sobotę też zimno, temperatura maksymalna od -13°C na Suwalszczyźnie do -10°C na południu. W nocy z soboty na niedzielę ma już zacząć „się ocieplać” temperatura minimalna od -17°C na północy do -14°C na południu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0