wtorek, 20 lutego 2018 napisz DONOS@

Kino za film

Filmik „Siedem pomysłów” nakręcony przez uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży, został uznany za najlepszy w województwie, a szkoła została laureatem regionalnym konkursu Tesco dla szkół „talent do niemarnowania” i w nagrodę otrzyma szkolną salę kinową!

Do konkursu w sumie zgłoszono 587 filmów. Wszystkie przedstawiały talenty aktorskie, muzyczne, sportowe zaangażowane w akcję, która ma zachęcić do niemarnowania jedzenia. Z tych filmów do II etapu konkursu przeszły 292 filmy i z nich jury musiało wybrać 7 laureatów, którzy zasłużyli na pracownie multimedialne dla swoich szkół. W finale znalazł się także filmik „Siedem pomysłów” nakręcony przez uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży. Nagrody głównej nie wygrał, ale został uznany za najlepszy w województwie. W nagrodę szkoła otrzyma salę kinową! 
- Mieliśmy naprawdę twardy orzech do zgryzienia – mówi Justyna Janawa z Tesco Polska, jedna z jurorów konkurs. - Było naprawdę ciekawie, naprawdę emocjonująco i żałuję, że nie mogliśmy nagrodzić wszystkich.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0