poniedziałek, 19 lutego 2018 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Masażysta przed sądem

Masażysta z Zambrowa stanie przed sądem. Jeden z jego klientów twierdzi, że po zabiegu miał ogromne problemy z kręgosłupem. Prokuratura oskarżyła masażystę o nieumyślne narażenie zdrowia pacjenta. Proces toczył się dwa razy i za każdym razem zapadał wyrok uniewinniający. Co ciekawe, prokuratura zgodziła się z takim orzeczeniem i poprosiła o odrzucenie apelacji wniesionej przez pokrzywdzonego.

W sprawie jest kilka sprzecznych opinii biegłych i - jak mówi prokurator Małgorzata Zińczuk - nie udało się jednoznacznie potwierdzić winy oskarżonego. Tym bardziej, że pokrzywdzony zbyt późno zgłosił się do lekarza. On sam jest jednak innego zdania.

Pan Stanisław z okolic Białegostoku jest trenerem karate i zawsze był w doskonałej kondycji fizycznej. Poszedł na masaż, bo bolała go łydka. "Masażysta łydki nawet nie dotknął, zajął się natomiast kręgosłupem" - opowiada pan Stanisław. Dodaje, że po masażu przez kilka miesięcy nie mógł siedzieć, a trzymane przedmioty wypadały mu z rąk. By wrócić do pełni sił, potrzebował długiej i żmudnej rehabilitacji. Dlatego nie zgadza się z wyrokiem uniewinniającym.

Jaką decyzję podejmie sąd wyższej instancji, dowiemy się w następnym tygodniu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0