wtorek, 20 lutego 2018 napisz DONOS@

„Wybór najciekawszych rozmów o motywacji”

Marylę Rodowicz do sukcesu pchała „miłość do muzyki”, Jurka Owsiaka, to że widzi iż to co robi „kończy się oczekiwanym skutkiem z którego jest zadowolony”, a dla Mateusza Kusznierewicza sukcesem jest „spełnienie marzeń”. O swojej drodze do sukcesu i motywacji Jackowi Babielowi w ciągu ostatnich dwóch lat mówiło kilkadziesiąt osób. Wybór najciekawszych z tych rozmów zamieścił w swojej książce pt. „Motywacja - droga do sukcesu”.

O motywacji, rozwoju, pracy i drodze do sukcesu Jackowi Babielowi mówili m.in. Maciej Orłoś, Zbigniew Boniek, Witold Orłowski czy Lech Wałęsa. W sumie na książkę „Motywacja - droga do sukcesu” składa się 29 wywiadów.  Wszystkie wcześniej były publikowane na łamach miesięcznika Benefit, którego autor jest redaktorem naczelnym. 
- Przekrojowość sylwetek i ich autentyczność wywołuje w czytelniku niepohamowaną chęć do natychmiastowego działania - podkreśla Alicja Moszyńska, mentorka, inspiratorka i konsultantka biznesowa dla kobiet z firmy Architektura Biznesu. 
- Do sukcesu nie prowadzi jedna droga, jest ich wiele, a każda z nich, jak wynika z książki – jest inna – pisze o zbiorze wywiadów Jacka Babiela Marek Skała trener, mówca inspiracyjny, coach Instytut Szkoleń MEGALIT. - Jedno jest pewne – iść na skróty się nie da, windy brak. I choć trzeba w drogę ruszyć samemu, warto poczytać drogowskazy tych, którzy osiągnęli sukces.

- Każdy z moich rozmówców bez wątpienia osiągnął sukces, choć przekrój reprezentowanych przez nich dziedzin, branż, zainteresowań i zajęć jest różny – podkreśla Jacek Babiel życząc aby tren zbiór był wskazówką i inspiracją na drodze do sukcesu dla wszystkich którzy chcą czerpać z doświadczeń innych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0