środa, 21 lutego 2018 napisz DONOS@

Święta za kratami

Pobili i okradli swoją ofiarę zabierając telefon komórkowy Policjanci zatrzymali 19 i 22-latka, którzy są podejrzewani o napad na 29-letniego mężczyznę. Do napadu doszło w sobotę po południu w jednej z miejscowości na terenie gminy Kolno. Tymczasem w Łomży policjanci zatrzymali 22-latka podejrzanego o dwie kradzieże sklepowe. Okazało się, że jest on poszukiwany do odbycia kary w więzieniu, do którego już go dowieźli.

Sprawców sobotniego napadu na 29-latka pod Kolnem policjanci zatrzymali już w niedzie. Okazało się, że to młodzi mężczyźni w wieku 19 i 22 lat. Noc z niedzieli na poniedziałek spędzili w policyjnym areszcie, a dzisiaj obaj sprawcy usłyszeli zarzut dokonania rozboju, za co grozi nawet 12-letni pobyt w więzieniu. W trakcie wykonywanych czynności policjanci ustalili również osobę, u której odnaleziono skradziony telefon. Ona usłyszała zarzut paserstwa.

Tymczasem w piątek łomżyńscy policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie – jeszcze w listopadzie - kradzieży sklepowych. Sprawca dwukrotnie, z jednego ze sklepów, wyniósł artykuły kosmetyczne m.in. pasty do zębów, szampony do włosów, żele pod prysznic. Łączne straty zostały oszacowane na ponad 900 zł. Zatrzymany 22-latek, w sobotę usłyszał zarzuty związane z kradzieżami. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna był poszukiwany. Jeszcze tego samego dnia trafił do zakładu karnego.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0