Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Wigilia i opłatek w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej

Dnia 18.12.2013 roku w Placówce Opiekuńczo Wychowawczej w Łomży odbyła się uroczysta Wigilia. W tym ważnym dniu, wychowanków, dyrekcję i pozostałych pracowników zaszczycili swoją obecnością znamienici goście: Ekscelencja ks. Biskup Tadeusz Bronakowski, dyrektor Domu Pomocy Społecznej - Pan Franciszek Chrzanowski, dyrektor Centrum Pieczy Zastępczej - Pani Bożena Jabłońska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej - Pan Wiesław Jagielak, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie - Pan Edward Jarota, kierownik Ośrodka Adopcyjno – Opiekuńczego – Pani Renata Tyrolska, Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Domu Dziecka – Pani Ewa Karwowska, członek Stowarzyszenia – Pan Krzysztof Korzeniecki, Proboszcz Parafii pod wezwaniem Matki Bożej Bolesnej Braci Mniejszych Kapucynów – Mirosław Ferenc, klerycy Wyższego Seminarium Duchownego. Niezmiernie miłą niespodziankę swoją obecnością sprawił wychowankom ksiądz Grzegorz z Wizny wraz z towarzyszącą mu młodzieżą, za co serdecznie dziękujemy.

Uroczystą Wigilię rozpoczęło przedstawienie jasełkowe wystawione przez wychowanków placówki, przygotowane pod kierunkiem Pani Beaty Antoniuk z Teatru Lalki i Aktora w Łomży. Po oklaskach na zakończenie przedstawienia można było wnioskować, że Jasełka podobały się bardzo wszystkim gościom. Inscenizacją dzieci wprowadziły radosny nastrój wśród gości.

Następnie głos zabrał dyrektor Placówki Opiekuńczo – wychowawczej Pan Krzysztof Jankowski, dziękując gościom za przybycie oraz składając wszystkim obecnym życzenia świąteczne. Jego Ekscelencja ks. Biskup Tadeusz Bronakowski wprowadził wszystkich zebranych w świąteczny nastrój zachęcając do modlitwy fragmentem ewangelii św. Łukasza, po czym wszyscy dzielili się opłatkiem.

Wszyscy goście podziwiali pięknie przystrojony, jak co roku stół ze świątecznymi potrawami, do częstowania którymi gości zapraszali wszyscy domownicy placówki.W świąteczną atmosferę wprowadzały wszystkich śpiewne podczas kolacji wigilijnej kolędy.

Tegoroczna wigilia w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej zostawi po sobie moc pięknych wspomnień i nadziei na lepsze jutro. Cieszymy się, że tego wyjątkowego dnia mogliśmy gościć tak wiele ważnych osobistości, które na co dzień są dużym wsparciem dla naszej placówki. Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna, wierzymy, że za rok również się spotkamy.

 

Inga Kolaska
pt, 20 grudnia 2013 14:50
Data ostatniej edycji: nie, 22 grudnia 2013 08:40:36

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę