czwartek, 22 lutego 2018 napisz DONOS@

Złodzieje zabawek

23-letnia kobietę i dwóch mężczyzn w wieku 31 i 36 lat, podejrzanych o kradzież wartych około tysiąca złotych zabawek z jednego ze sklepów w Łomży zatrzymali policjanci. Okazało się, że to nie jedyne przewinienia jakie mają na sumieniu.

fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża

Jak informuje sierż. szt. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży, w sobotę funkcjonariusze wydziału kryminalnego zatrzymali kobietę i dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież sklepową. Kilka dni wcześniej, z jednego ze sklepów z artykułami dla dzieci, sprawcy wynieśli kilka pudełek klocków oraz innych zabawek. Straty oszacowane zostały na około tysiąc złotych. 23-latka oraz 31 i 36-latek usłyszeli w niedzielę zarzuty dotyczące tego przestępstwa. 
Ponadto wnikliwa praca policjantów wydziału prewencji pozwoliła wczoraj na przedstawienie zatrzymanej trójce kolejnych zarzutów, tym razem związanych z wykroczeniami. Najstarszy mężczyzna odpowiadał będzie dodatkowo za inne kradzieże sklepowe, usiłowania kradzieży i zniszczenia mienia, natomiast kobieta usłyszała 3 zarzuty związane z kradzieżami i zakłócaniem ładu i porządku. Z dodatkowej kradzieży tłumaczył się będzie także 31-latek. Jeszcze dziś sprawy związane z wykroczeniami trafią do sądu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0