niedziela, 25 lutego 2018 napisz DONOS@

Pyczot startuje z Orkiestrą

XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łomży czas zacząć – mówi Krzysztof Pyczot, drużynowy łomżyńskiej 59. Drużyny Harcerskiej Ptaki Ptakom, która formalnie od kilku miesięcy działa w struktura Hufca Kolno. - Jesteśmy zarejestrowani jako Kolno Hufiec ZHP ale niedługo pojawi się Łomża – zapewnia Pyczot podkreślając, że to jedyny zarejestrował sztab WOŚP w mieście. Tradycyjnie już w Łomży z powodu wielu problemów finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapowiada się skromnie.

Krzysztof Pyczot, główny organizator łomżyńskich WOŚP już od 6 lat.
Krzysztof Pyczot, główny organizator łomżyńskich WOŚP już od 6 lat.

Póki co łomżyńscy sztabowcy WOŚP rozpoczynają zapisy wolontariuszy i jak mówi Pyczot „wszelkie przygotowania z tym związane by w Grodzie nad Narwią Łomżą orkiestra zagrała”. 
Od wtorku (10 grudnia) w Oddziale dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy 3 Maja w Łomży rozpoczną się zapisy na wolontariat WOŚP. 
- Chcesz zostać wolontariuszem? Przyjdź, nie zwlekaj, czasu zostało mało – zachęca Krzysztof Pyczot. - Jeśli nie jesteś pełnoletni weź z sobą osobę czyli mamę, tatę lub opiekuna, dokument tożsamości swój i opiekuna, zdjęcie legitymacyjne w formie elektronicznej i już cię zapiszemy. Zapisy prowadzone są w godzinach od 10.00 do 16.00 i trwają do wyczerpania ankiet. 

zobacz też: www.wosp.lomza.pl


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0