poniedziałek, 19 lutego 2018 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5810

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Mistrzostwa w Tenisie Stołowym

16 listopada w sali Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży odbyły się Mistrzostwa Miasta w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Wystartowały reprezentacje siedmiu łomżyńskich szkół. Najlepszą drużyną wśród dziewcząt okazała się reprezentacja II LO w Łomży, wygrywając wszystkie pojedynki.

Nasze dziewczęta uległy jeszcze drużynie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4 w Łomży i ostatecznie uplasowały się na III miejscu.

Wśród chłopców natomiast liderem od początku była nasza reprezentacja. Wygraliśmy wszystkie pojedynki, zajmując I miejsce.

Największy opór stawiła nam druzyna III LO, gdzie do ostatniego pojedynku był wynik remisowy, Krystian Kimbar, lider naszego zespołu, wygrywając ostatni pojedynek zapewnił nam zwycięstwo w tymmeczu i jednocześnie w całym turnieju.

Gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

opr. Andrzej Drozdowski

Elżbieta Szleszyńska
pt, 22 listopada 2013 23:04
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:31:27

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0