czwartek, 22 lutego 2018 napisz DONOS@

Składzik ze szmuglowanymi papierosami pod Kolnem

Blisko 3,5 tysiąca paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy znaleźli policjanci i celnicy w jednym z domów pod Kolnem. Z wyliczeń policji wynika, że łączne straty, na jakie narażony został Skarb Państwa, to ponad 63 tysiące złotych. 43-letni mężczyzna, u którego znaleziono papierosy z kontrabandy usłyszy już zarzut popełnienia przestępstwa. Grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Wczoraj w południe policjanci z Kolna zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Łomży zapukali do drzwi jednego z domów na terenie gminy Kolno. Z informacji mundurowych wynikało, że mieszkający tam 43-latek może posiadać nielegalne wyroby tytoniowe. 
- Podczas przeszukania pomieszczeń ustalenia policjantów się potwierdziły – podaje oficer prasowy KPP w Kolnie informując, że w domu znaleziono w sumie blisko 3,5 tysiąca paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. - Część kontrabandy była w paczkach, a część papierosów leżała luzem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0