środka, 21 lutego 2018 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5810

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Z wizytą w MPK

W dniu 16 października 2013 roku młodzież klasy IV Technikum Logistycznego była z wizytą w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym w Łomży. Celem wizyty było przybliżenie uczniom zagadnień z zakresu logistyki miejskiej, poznanie organizacji i funkcjonowania transportu publicznego w naszym mieście.

Uczniowie na początku spotkali się z panem dyrektorem Januszem Nowakowskim. Dzięki uprzejmości pracowników – Roberta Wierciszewskiego, Andrzeja Petkowskiego i Marka Chojnowskiego młodzież pozyskała interesującą wiedzę i miała okazję bliżej poznać innowacje usprawniające system transportu miejskiego. Zwiedziła również dyspozytornię ruchu i zapoznała się z charakterem jej pracy. Uczniowie mieli możliwość z bliska przyjrzeć się pracy kierowcy, a na koniec dzięki uprzejmości dyrekcji MPK odbyli przejażdżkę ulicami Łomży.

Opracowała: Katarzyna Szymańska

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
cz, 31 października 2013 17:46
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:52:17

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0