wtorek, 20 lutego 2018 napisz DONOS@

PO wybrała zarząd. „Przewodniczący został zmuszony do współpracy”

Sławomir Zgrzywa, który na początku października wygrał wybory na przewodniczącego miejskich struktur Platformy Obywatelskiej, został „ograniczony” w zarządzie partii. Zdecydowana większość zgłaszanych przez niego kandydatów do zarządu odpadła podczas wyborów w trakcie wtorkowego posiedzenia Rady Powiatowej. Wiceprzewodniczącymi partii zostali zaś Cezary Kisiel, Zbigniew Prosiński i Andrzej Czechowski.

Skarbnikiem partii został zgłoszony przez Zgrzywę Marcin Błogosławski, ale nie udało się wybrać sekretarza. Zgodnie ze statutem PO kandydata na te funkcję może zgłaszać tylko przewodniczący, ale Kamila Mogielnicka nie uzyskała wymaganej większości głosów.

Członkami zarządu PO w Łomży zostali za to: Hanna Waniewska, Stanisław Oszkinis, Marek Szynkiewicz, Damian Janowski, Jan Danielewski, Maciej Głaz, Agata Gołaszewska i  Sebastian Szczeciński.

- Przewodniczący został zmuszony do współpracy - mówi anonimowo jeden z czołowych działaczy PO w Łomży. - W tym zarządzie reprezentowanych jest 7 z 8 kół PO i pan przewodniczący powinien być z tego zadowolony.

cz
pt, 25 października 2013 11:57
Data ostatniej edycji: pt, 25 października 2013 19:05:06

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0