czwartek, 22 lutego 2018 napisz DONOS@

Wicemistrzyni Wojskowych Mistrzostw Europy

Małżeństwo Paweł i Olga Ochal, zawodnicy LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, w miniony weekend startowali w mocno obsadzonych biegach długodystansowych w kraju i za granicą. Olga Ochal zajęła 6 lokatę w biegu Les 20km De Paris, z czasem 1 godz. 8 min. i 9 sek. Bieg ten był również Wojskowymi Mistrzostwami Europy, a Olga Ochnal, która jest wojskowym w randze szeregowego, zdobyła srebrny medal indywidualnie i złoty w drużynie.

Olga Ochal
Olga Ochal

Natomiast Paweł Ochal wziął udział w 14. Maratonie Poznańskim w którym zajął trzecie miejsce przybiegając za dwoma Kenijczykami i wyprzedzając swojego klubowego kolegę Emila Dobrowolskiego, oraz 2 Białorusinów i kolejnych 3 Kenijczyków. W pierwszej 10 było tylko 3 Polaków. Poza reprezentantami Łomży na 8 pozycji znalazł się Michał Smalec - Podlasie Białystok.
- Paweł uzyskał czas 2:15.58 co jest wynikiem dającym klasę mistrzowską w maratonie – mówi Andrzej Korytkowski, prezes LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża. - Być może bylibyśmy świadkami bratobójczej walki naszych zawodników na ostatnich metrach, ale na 36 kilometrze Emil poślizgnął się i zaliczył bolesny upadek.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0