Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Oczekiwanie

Zwykle wolimy obrazy jesieni przeładowane szaleństwem barw, jakby dla odczarowania dominującej o tej porze lepkiej szarości. Tu Autor przekonuje, że „mniej znaczy lepiej.” Więcej siły zawiera jeden mocny punkt: nieskazitelna biel w centrum fotografii - zapowiedź dalszych obłoków w czystym błękicie. Pięknym dodatkiem, swoistym obramowaniem dla ulotnej chwili - są niechętnie ustępujące ołowiane chmury i gęstwina kontrastów leśnych, w nagłym ostrym słońcu. Autor miał szczęście znaleźć się w odpowiednim miejscu ale też z talentem wybrał bez poprawek najlepszy kadr „jednym strzałem”. Obraz pozostaje pod powiekami na długo. Warto ćwiczyć oko, w oczekiwaniu podobnych chwil - tylko nam danych.

Bolesław Deptuła
śr, 18 września 2013 11:13
Data ostatniej edycji: pon, 30 września 2013 06:14:56

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę