czwartek, 22 lutego 2018 napisz DONOS@

Kobiety Lewicy... w Łomży też

Magdalena Wdziękońska - sekretarz Rady Powiatowej SLD w Łomży, została przewodniczącą Powiatowego Forum Równych Szans i Praw Kobiet SLD w powiecie łomżyńskim. W niedzielę w Białymstoku odbył się Regionalny Zjazd „Kobiety Lewicy” na którym wybierano nowe władze Forum. W zjeździe uczestniczyła europosłanka Joanna Senyszyn, wiceprzewodnicząca SLD.

Magdalena Wdziękońska druga od lewej
Magdalena Wdziękońska druga od lewej

„Kobiety Lewicy” na przewodniczącą Podlaskiego Forum Równych Szans i Praw Kobiet wybrały Małgorzatę Bil –Jaruzelską. Sekretarza Forum została Halina Małgorzata Cieśla, a jedną z pięciu wybieranych w niedzielę przewodniczących struktur powiatowych Magdalena Wdziękońska - sekretarz Rady Powiatowej SLD w Łomży. 

Forum Równych Szans i Praw Kobiet SLD jest platformą programową partii. Wśród celów działania Forum wymieniane są: równość kobiet i mężczyzn we wszystkich dziedzinach życia, w tym także równy udział i reprezentacja kobiet i mężczyzn w procesach podejmowania decyzji w instytucjach życia publicznego oraz działania na rzecz zapewnienia odpowiedniej reprezentacji kobiet w organach przedstawicielskich oraz we władzach publicznych na każdym szczeblu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0