wtorek, 20 lutego 2018 napisz DONOS@

Sobota - Dzień Modlitwy i Postu w intencji pokoju w Syrii

Specjalne wezwanie do czuwania modlitewnego i postu w łączności z Papieżem Franciszkiem w intencji pokoju w Syrii wydał Biskup Łomżyński Janusz Stepnowski. Modlitewne czuwania mają odbyć się we wszystkich świątyniach diecezji w sobotę wieczorem. Sobotę 7 września jako Dzień Modlitwy i Postu w intencji pokoju w Syrii Ojciec Święty Franciszek wskazał podczas niedzielnej modlitwy Anioł Pański.

jak podaje biskup Stepnowski pragnieniem papieża, który w tym dniu będzie przewodniczył czuwaniu modlitewnemu na Placu św. Piotra w godz. 19.00 – 24.00,  jest, aby poszczególne Kościoły partykularne włączyły się w modlitwę o pokój w Syrii.  Dlatego też poprosił wszystkich duszpasterzy diecezji o zaproszenie wiernych na specjalnie zorganizowany w tę sobotę, we wszystkich parafiach, czas modlitwy i adoracji w łączności z Papieżem Franciszkiem.
- W katedrze łomżyńskiej czuwanie modlitewne będzie trwać w sobotę 7 września br. od godz. 19.00 do 21.00, zakończone apelem jasnogórskim – podaje biskup Stepnowski zapraszając wiernych do wspólnej modlitwy  w intencji pokoju w Syrii.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0