czwartek, 22 lutego 2018 napisz DONOS@

UWAGA!!! Ogólnopolskie dni protestu!!!

Główne przyczyny akcji protestacyjnej to pogarszające się warunki życia pracowników i ich rodzin, duże bezrobocie, masowe zamykanie szkół, źle funkcjonujący system opieki zdrowotnej, pogarszające się funkcjonowanie systemu emerytalnego, antypracownicze zmiany w Kodeksie Pracy.

.

Zarząd Oddziału ZWIĄZKU NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGO w Łomży organizuje wyjazd na manifestację Ogólnopolskich Dni Protestu w dniu 14.09.2013 r.

Nie może tam zabraknąć członków Waszego Ogniska, a w szczególności Prezesów oraz osób korzystających z ochrony związkowej. Przynależność do związku to nie tylko prawa, ale też obowiązki wynikające ze statutu i mandatu zaufania, jakim obdarzyli Was członkowie związku. Od naszej postawy, zaangażowania a przede wszystkim licznego uczestnictwa zależeć będzie efekt naszego protestu. Dlatego apelujemy do wszystkich członków o deklarację udziału w dniach protestu.

UWAGA!!!

Prezesów Ognisk prosimy o telefoniczne lub osobiste zgłaszanie związkowców do udziału w manifestacji. Prosimy o dane do ubezpieczenia.

 

NIEPRZEKRACZALNY TERMIN ZGŁOSZEŃ

DO 10. 09. 2013 /WTOREK/

GODZINA 13.00

-----------------------------------------------

14 września (sobota)

Wielka ogólnopolska manifestacja „Dość lekceważenia społeczeństwa”.

 
Początek manifestacji o godz. 12.00 w trzech punktach Warszawy (błonia przy Stadionie Narodowym, Plac Defilad przy Pałacu Kultury i Nauki, Sejm RP). Pochody z trzech wymienionych kierunków spotkają się przy Rondzie de Gaulle'a, skąd o godz. 13.00 przejdą ulicami Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście do Placu Zamkowego. 
 
Na scenie przy Zamku Królewskim odbędzie się finał akcji i wystąpienia liderów trzech central związkowych.
Dodał: JS
.
Zarząd Oddziału
cz, 05 września 2013 20:20
Data ostatniej edycji: cz, 05 września 2013 20:57:17

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0