czwartek, 22 lutego 2018 napisz DONOS@

Kolejne narkotyki w Łomży

Blisko sto tabletek ecstasy i inne narkotyki znaleźli policjanci u młodego – 25-letniego – mieszkańca Łomży. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających i psychotropowych, do których się przyznał. Dzisiaj decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża

W miniony piątek tuż przed godziną 16:00 w Łomży na ulicy Przykoszarowej policjanci Wydziału Patrolowo - Interwencyjnego i Wydziału Narkotykowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży podczas wspólnych działań zatrzymali do kontroli drogowej osobowego mercedesa. Funkcjonariusze w portfelu 25-letniego kierującego znaleźli zawiniątko z suszem roślinnym o wadze pół grama oraz 4 tabletki. Po przeprowadzeniu badania okazało się, że susz to marihuana, a tabletki to ecstasy. Ponadto podczas przeszukania mieszkania i pomieszczeń gospodarczych zajmowanych przez mężczyznę mundurowi zabezpieczyli dodatkowo ponad 6 gramów marihuany i 91 tabletek ecstasy.
Jak podaje policja mężczyzna przyznał się do posiadania środków odurzających. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Póki co 25-latek z policyjnego aresztu, w którym spędził weekend, po decyzji sądu trafił do tymczasowego aresztu na dwa miesiące.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0