czwartek, 22 lutego 2018 napisz DONOS@

Będzie kampania, Pepees szuka stażystów

„Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem stażu, chcesz się sprawdzić w nowej roli, nabrać doświadczenia w pracy zespołowej albo wykorzystać pozyskaną do tej pory wiedzę - zapraszamy do współpracy” - zachęca studentów, ale nie tylko ich Pepees do podjęcia stażu w firmie przed zbliżającą się kampanią ziemniaczaną. Ta tradycyjnie wystartuje we wrześniu. Firma normalnie zatrudnia 220 pracowników, ale na czas kampanii ziemniaczanej to zatrudnienie wzrasta.

Pepees S.A.
Pepees S.A.

Pepees w Łomży, największy krajowy producent skrobi. Od ponad 6 lat firma organizuje staże i praktyki dla studentów, uczniów oraz osób bezrobotnych z województwa podlaskiego.
- Mamy świadomość jak ważna dla studenta jest praktyka. Chcemy dać taką szansę młodym ludziom rozpoczynającym swoją drogę zawodową. Czekamy na każdego kto zgłosi się z chęcią odbycia stażu – mówi Prezes PEPEES S.A. Wojciech Faszczewski. 
Stażyści mogą trafić nie tylko do działu produkcji, ale także kontraktacji, skupu oraz jakości i technologii czy informatyki. 
- Chcemy aby nasi podopieczni pozyskali wiedzę, która będzie przydatna w dalszej karierze zawodowej - przyznaje Prezes PEPEES. - To jeden z pomysłów na ułatwienie młodym ludziom startu w życie zawodowe – dodaje. 
Kampania ziemniaczana to najciekawszy, a także najbardziej pracowity okres w działaniu przedsiębiorstwa. 
- Podejmowane w tym czasie wyzwania na pewno zaprocentują w nową wiedzę i doświadczenie. Czekamy na wszystkich chętnych, którzy chcą się z nimi zmierzyć – mówi członek zarządu PEPEES, Krzysztof Homenda, podkreślając, że Pepees ceni sobie jakość i dobre podejście do rolnika. - Chcemy takiego podejścia do pracy nauczyć studentów.

Chętni na staż do Pepeesu – nie tylko studenci - mogą zgłasza się drogą e-mailową (pepees@pepees.pl) do 16 sierpnia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0