Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Pasikonik

Cudowny moment, pozornie banalny - trwa zbyt krótko więc nie taki łatwy do upolowania. Sympatyczny portret zwłaszcza dzięki urokliwej scenerii - utrwalony lustrzanką cyfrową przez teleobiektyw 300 mm - z użyciem statywu. Trafiona dynamiczna kompozycja. Pogodne trofeum młodego mieszkańca Łomży, z wycieczki do wsi Zbójna. Początkujący fotograf - jak mówi skromnie - choć ćwiczy na poważnie od kilku lat. Pasikonika nie łatwo dostrzec - mimo że ma pokaźne rozmiary. Budzi respekt i uszczypnąć do krwi potrafi, czego doświadczył piszący te słowa, gdy nieopatrznie podstawił dłoń do przeniesienia go w inne, bardziej fotogeniczne otoczenie. Nie stroni od środowiska miejskiego - zdarzyło się, że kiedyś wskoczył przez balkon na parter bloku w Łomży i spacerował po ścianie nad tapczanem ze śpiącymi dziećmi. Wyglądał groźnie, ale udało się w porę odstawić go do ogródka przed zamknięciem okna, zanim napędził strachu dziwnym istotom dwunożnym z ludzkiej krainy.

Bolesław Deptuła
wt, 25 czerwca 2013 21:26
Data ostatniej edycji: śr, 03 lipca 2013 15:38:30

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę