poniedziałek, 19 lutego 2018 napisz DONOS@

Pół kilo amfetaminy pod wanną

W jednym z mieszkań w Łomży policjanci znaleźli blisko pół kilograma amfetaminy. W związku z sprawą zatrzymano czterech mieszkańców Łomży w wieku od 23 do 28 lat. Za posiadanie narkotyków, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast w przypadku obrotu znacznymi ilościami takich środków sprawca może spędzić w więzieniu nawet 12 lat.

KWP Białystok
KWP Białystok
KWP Białystok
KWP Białystok

Jak reklamacyjnej policja we wtorkowy wieczór kryminalni z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową z KMP w Łomży i komendy wojewódzkiej w Białymstoku weszli do jednego z łomżyńskich mieszkań. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że w lokalu mogą znajdować się narkotyki. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Policjanci znaleźli - ukryte pod wanną blisko 0,5 kg amfetaminy. Narkotyku na miejscu strzegł 28-latek.
W tym samym dniu funkcjonariusze zatrzymali w tej sprawie kolejnych trzech mężczyzn w wieku 26, 25 i 23-lat. Wszyscy zatrzymani to mieszkańcy Łomży. Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostaną doprowadzeni do łomżyńskiej prokuratury gdzie usłyszą zarzuty związane z posiadaniem znacznych ilości środków odurzających i wprowadzania ich do obrotu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0