sobota, 24 lutego 2018 napisz DONOS@

IV Turniej w Piłce Siatkowej

Dnia 18 maja 2013r w Białowieży odbył się IV Turniej Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej o Puchar Wojewody Podlaskiego.

       W tym roku w sportowych zmaganiach wzięło udział sześć drużyn z: Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Zambrowie, Młodzieżowego Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej w Goniądzu, Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży, Domu Dziecka w Supraślu.

Organizator turnieju, Domu Dziecka w Białowieży wystawił dwie drużyny tak by początkujący, młodzi siatkarze również mogli sprawdzić swoje umiejętności i poznać smak rywalizacji. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna z Domu Dziecka w Białowieży. Następne zespoły uplasowały się w następującej kolejności: Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Zambrowie, Młodzieżowe Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej w Goniądzu, Dom Dziecka w Białowieży - drugi skład, Domu Dziecka w Supraślu i Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Łomży.

Turniej uświetniły występy taneczne zespołu „Małolaty”, działającego przy Domu Dziecka w Białowieży. Każdej drużynie przygotowane zostały puchary i dyplomy. Wszyscy zawodnicy Turnieju otrzymali drobne upominki. 

Marek Osowiecki
wt, 04 czerwca 2013 13:10
Data ostatniej edycji: śr, 05 czerwca 2013 14:58:56

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0