środa, 21 lutego 2018 napisz DONOS@

Kilo narkotyków

Ponad kilogram narkotyków - amfetaminy oraz marihuany znaleźli policjanci w mieszkaniu 23-latka w Łomży. Jak się okazuje to diler, który zaopatrywał w towar mieszkańców miasta. Zabezpieczono także elektroniczną wagę oraz kilkadziesiąt pustych foliowych torebek, a ustalili również dane jednego z jego klientów, który zeznał, że wielokrotnie kupował u podejrzanego marihuanę. Wczoraj sąd zastosował wobec 23-letniego dilera środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Jak relacjonują policjanci funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Łomży ustalili, że jeden z mieszkańców miasta może posiadać w domu znaczne ilości narkotyków. W piątek około południa funkcjonariusze sprawdzili lokal, w którym mieszkał 23-latek i informacje o tym, że są tam narkotyki potwierdziły się. Podczas przeszukania mieszkania policjanci znaleźli w sumie ponad kilogram środków odurzających – 920 gramów amfetaminy oraz blisko 130 gramów marihuany. Ujawnili także około 650 złotych, elektroniczną wagę oraz kilkadziesiąt pustych foliowych torebek. Narkotyki zostały zabezpieczone, a 23-latek trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.
Za posiadanie narkotyków, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast w przypadku obrotu znacznymi ilościami takich środków sprawca może spędzić w więzieniu nawet 12 lat.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0