czwartek, 22 lutego 2018 napisz DONOS@

Na podium w IX Mistrzostwach w piłce halowej w Zambrowie

Zawody sportowe w piłce halowej należą do najbardziej oczekiwanych z dyscyplin sportowych przez wychowanków Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży i niewątpliwie do takich zaliczyć trzeba IX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w piłce halowej zorganizowane przez Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą w Zambrowie.

Pierwszy raz gościliśmy na nowo otwartej Sali Gimnastycznej, która zgromadziła zawodników i kibiców 5 zgłoszonych drużyn. Losowanie niestety wytypowało nas jako rozpoczynających turniej i to w dodatku z gospodarzem (mającym najlepsze wyniki w dotychczasowych edycjach zawodów). Wynik 0:0  jednak utrzymywał się do połowy meczu. Potem trzeba było pogodzić się z przegraną. Jednak charakter i zaangażowanie wychowankowie pokazali dopiero w trzecim i czwartym meczu, kiedy wynik 0:0 dał cień nadziei na puchar. Wszystko zależało od ostatniego spotkania. Nerwy udzielały się wszystkim, każdy chciał grać, ławka rezerwowych zapełniła się cała, a kibice skandowali „Łomża gola!”. Patryk- kapitan drużyny „niebieskich” wytypował skład, a mobilizację było widać w ich oczach i grze na boisku.

„Jeszcze nie widziałem tyle emocji towarzyszących takim rozgrywkom”- powiedział organizator.  Dziewczęta skakały z radości a chłopcy schodzili z rumieńcami zmęczenia na twarzy z boiska. Wynik meczu 1:0 dał nam III Miejsce w IX Mistrzostwach w piłce halowej w Zambrowie, a w pamięci na pewno pozostanie dobra zabawa towarzysząca rozgrywkom.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0