wtorek, 20 lutego 2018 napisz DONOS@

Wszystko co napisał Dobosz

Studia wykonalności do projektów unijnych Łomży w 2009 roku pisał tylko Beniamin Dobosz. Obecny wiceprezydent miasta napisał także połowę takich dokumentów zamawianych przez ratusz w 2010 roku. Z przygotowanego przez Urząd Miejski zestawienia udzielonych zamówień na studia wykonalności w latach 2009 – 2010 wynika, że Dobosz napisał w tym czasie pięć z siedmiu dokumentów na łączną kwotę 89 000 złotych. I jak zapewnia Anna Sobocińska, rzeczniczka prezydenta to już pełna lista wszystkich prac jakie za poprzedniej władzy wykonywał obecny wiceprezydent Łomży.

Do znanych już z poprzednich publikacji zleceń wykonywanych za poprzedniej władzy przez Beniamina Dobosza, pierwszego zastępcę obecnego prezydenta Łomży, dochodzi jeszcze jeden element. To „wykonanie analizy finansowo-ekonomicznej dla projektu „Przebudowa i rozbudowa sali widowiskowej w Łomży na potrzeby Filharmonii Kameralnej im. W. Lutosławskiego””. Ostatecznie ten projekt nie został wcielony w życie, a nowy prezydent Mieczysław Czerniawski polecił go ograniczyć tak by do połowy ściąć szacowane na ponad 16 mln zł koszty przedsięwzięcia. 
- Beniamin Dobosz nie wykonywał innych zleceń na rzecz Miasta Łomża oraz innych jednostek – zapewniała Sobocińska przesyłając rejestr udzielonych zamówień przez Urząd Miejski w Łomży na Studia Wykonalności w latach 2009 – 2010.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0