środa, 21 lutego 2018 napisz DONOS@

Pedofil w łomżyńskim przedszkolu

Na trzy miesiące trafił do aresztu Janusz K. lat 46. Mężczyzna z jednego z niepublicznych przedszkoli na osiedlu nowych bloków w Łomży wczoraj został zatrzymany przez policję. Dziś prokuratorzy z Prokuratury Okręgowej w Łomży przedstawili mu zarzut pedofilii i skierowali do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanego. Sąd Rejonowy w Łomży do tego wniosku się przychylił.

Mężczyzna – jak podaje prokurator Maria Kudyba rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży - dzieci "poddawał innym czynnościom seksualnym". Ze względu na dobro prowadzonego postępowania prokuratura nie udziela szczegółowych informacji w tej sprawie. Według nieoficjalnych informacji skrzywdził więcej niż jedno dziecko. 

Oto treść artykułu 200. § 1. Kodeksu Karnego z którego mężczyzna usłyszał zarzuty: "Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12."


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0