niedziela, 18 lutego 2018 napisz DONOS@

Tenisowa liga zagra po raz drugi

- W ubiegłym roku po raz pierwszy daliśmy tenisistom z Łomży możliwość rywalizowania w rozgrywkach ligowych. Doszło do nas bardzo dużo pozytywnych głosów na temat tej imprezy i w związku w tym roku robimy drugi sezon – mówi Lech Malinowski z łomżyńskiego LZS-u. Do niedzieli, 7 kwietnia można zgłaszać się do II edycji Łomżyńskiej Ligi Tenisowej, której organizatorem, podobnie jak rok temu jest Powiatowe Zrzeszenie LZS w Łomży.

W pierwszej edycji wzięło udział 16 zawodników (w trakcie rozgrywek jeden z nich wycofał się), którzy od kwietnia do lipca rywalizowali systemem każdy z każdym w jednej. Po zaciętej rywalizacji najlepszy okazał się Krzysztof Bułkowski, który wyprzedził Wojciecha Liska i Janusza Zalewskiego – Od tego sezonu chcielibyśmy, żeby już na stałe stworzyć dwa poziomy rozgrywek. Najlepsi walczyliby w I lidze, a najsłabsze osoby z poprzedniego roku oraz wszystkie nowe zagrałyby w II lidze. Oczywiście zależeć to będzie od liczby chętnych, bo jeśli zgłosi się mniej osób niż w pierwszej edycji to pozostaniemy przy starej formule – podkreśla Malinowski.

Rozgrywki, podobnie jak w poprzednim sezonie, odbywać się będą na kortach łomżyńskiego Skate Parku i skierowane są do wszystkich mieszkańców Łomży i powiatu łomżyńskiego, którzy ukończyli 17 lat i zaakceptują regulamin Ligi. Ten ma być bardzo zbliżony do ubiegłorocznego, a jego ostateczna wersja podana będzie przed startem rozgrywek na stronie internetowej www.lomzynskaligatenisowa.ligspace.pl. Tam też będzie można znaleźć wszystkie szczegóły dotyczące poprzedniego oraz nowego sezonu.

Szczegółowych informacji udziela oraz zapisy przyjmuje od 25 marca do 7 kwietnia Pan Lech Malinowski pod numerem telefonu 602570797. Start rozgrywek uzależniony jest od pogody, ale wstępnie planowany jest na drugą połowę kwietnia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0