Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Spotkanie z kulturą

W ramach spotkań z kulturą nasi wychowankowie mieli okazję przyglądania się próbie generalnej przedstawienia pt.: "Calineczka".

W ramach spotkań z kulturą nasi wychowankowie mieli okazję przyglądania się próbie generalnej przedstawienia w Teatrze Lalki i Aktora pt.: "Calineczka". Na specjalne zaproszenie Pani Beaty Antoniuk podopieczni placówki oglądali spektakl a nastepnie zwiedzali teatr. Wychowankowie mieli mozliwość " od kuchni" zobaczyć jak powstaje sztuka, jak również obejrze różne scenografie, kostiumy czy lalki.

Serdecznie dziękujemy Pani Beacie Antoniuk za zaproszenie i moc wrażeń.

Inga Kolaska
cz, 14 marca 2013 16:26
Data ostatniej edycji: śr, 06 listopada 2013 09:44:29

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę