niedziela, 18 lutego 2018 napisz DONOS@

Veneda coraz bogatsza

Galerii Veneda, pierwsze w Łomży centrum handlowe z hipermarketem, które ma być otwarte już za dwa tygodnie, ma coraz więcej najemców. Jak podał Wojciech Gepner z Echo Investment obiekt jest już wynajęty w ponad 96 procentach. W tej chwili trwają ostatnie prace wykończeniowe, a najemcy urządzają sklepy i lokale usługowe.

Galeria Veneda
Galeria Veneda

Galeria Veneda u zbiegu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego ma 40 tys. mkw. całkowitej powierzchni z czego prawie 16 tys. mkw. przeznaczono pod wynajem. Teraz budująca ją kielecka spółka poinformowała o podpisaniu umów z kolejnymi sześcioma sklepami, których oferta wzbogaci Galerię.  To Camaieu, Marylin, Italian Fashion, The Way of Beauty, Ray Obuwie i jubiler Grapi. 

Galeria Veneda zostanie otwarta 7 marca br. o godz. 15. Z tej okazji większość sklepów i punktów usługowych przygotuje specjalne rabaty i atrakcyjne promocje dla pierwszych klientów.
Zakupy będzie można zrobić w hipermarkecie Tesco Extra i zupełnie nowych na łomżyńskim rynku sklepach takich takich marek jak m.in. RTV Euro AGD, Reserved, Deichmann, Apart. W Venedzie będzie restauracja KFC.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0